E-mailul si numarul de telefon pentru a-l contacta pe Gigi Becali

Foarte multi romani incearca sa gaseasca pe internet o modalitate de a lua legatura cu Gigi Becali. Se cauta numere de telefon, se cauta adrese de email pentru a se putea ajunge la acesta.

Au aparut chiar site-uri care iti pun sa lasi acolo mesajul si ca daca e serios in mod sigur va ajunge la Gigi Becali.

Nu va mai straduiti. Numarul de telefon si adresa sa de email nu o veti afla niciodata dand click pe google.

Va imaginati ce ar insemna ca toti cei interesati de ceva foloase materiale sa incerce sa il sune si sa vorbeasca cu el ? Practic nu ar mai avea timp de nimic. De asemenea si in cazul in care ar avea o adresa de email publica atunci mai mult ca sigur ca ea ar fi plina si la un moment dat nu ar mai folosio.

Ce este interesant , de ce lumea il cauta pe Gigi:

Ma numesc Carmen si sunt din Slatina, am mai solicitat ajutorul domnului Gigi Becali dar nu am primit nici un raspuns, in schimb la mine situatia s-ar putea schimba in mai rau s-ar putae sa-l dea pe sotul meu afar de la serviciu si de aceea va mai rog inca o data sa ma ajutati si pe mine sa scap de ratele de la banca, nr.de cont este la banca transilvania 01201669344 sau puteti sa ma contactati la nr.de telefon 0766889708 sau pe adresa de mes’ dmcliv@yahoo.com ‘ va rog mult de tot sa ma ajutati si pe mine, daca sotu ramane fara serviciu nu sti ce vom face pentru ca avem si doi copiii de accea va rog din tot sufletul sa ma ajutati.Va multumesc anticipat.

Numele meu este cristi,nascut la 24.09.1986.As dori sa dau o proba la FC STEAUA,stiu k pare o nebunie dr pentru mine nu e.Imi place foarte mult fotbalul,si fac acest sport din daruire{joc de 10 ani}.sunt foarte ambitios,ce imi propun imi reuseste.am 1.80,sunt atletic,cu o conditie fizica foarte buna{nu fumez}foarte tehnic,iute,sprinten{joc fotbal pentru ca imi place,iar atunci cand cand faci un lucru din placere,depui multa daruire,implicare,iar totu iti iese ca la carte}va rog mult sa imi acordati o seansa de a vb cu Domnul Becali.intotdeauna vom vota cu PNG-ul{sunt si un stelist inrait}ast un raspuns.

 

domnule becali sum\ntem o familie amarata si vrem sa ne ajutati sa ne luam si noi un apartament si sa va platim banii in rate avem si o fetita de 6 anii care trebuie sa mearga la scoala iulian_ciobanu1@yahoo.com mailul meu si 0768880938

 

Buna ziua,cu tot respectul,nu-mi pot da numele,sunt din Brasov,intotdeauna am votat si voi vota cu cei care vor binele tarii.As dori sa-l pot contacta pe dl. Becali intr-o problema putin mai delicata.Sotul meu se afla in Penitenciar,este inteligent si pregatit, dar din pacate a ajuns acolo.Momentan scrie o carte de astrofizica si ar avea nevoie de bani sa o publice atunci cand va fi gata.Eu il sprijin din tot sufletul cu tot ce am,dar financiar nu pot.V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da o adresa de mail sau un nr. tel.unde-pot contacta.Multumesc anticipat.Adresa mail:tidasat@yahoo.com

 

Ma numes Roman Maria,data nasteri:17.02.1991.Va rog din tot sufletul sa.ma ajutati cu o suma de bani pentru ca daca nu platesc datorile in maxim 7 zile ma aresteaza.Am nevoie urgenta de ajutorul dvs.Ma aflu intr.o situatie disperata de unde sa fac rost de banii necesari pt a platii datorile cat mai repede.Va rog sa.ma contactati la ne de tel 0720995196,iar adresa de mess este katy_mari91.Va rog foarte mult sa.mi dati urgent nr de tel al Domnului Gigi Becali.Domnule Gigi Becali eu si familia mea v.am votat intotdeauna,chiar bunicul meu si matusa mea va reprezentat PNG in comisie la sectiile de votare din comuna noastra si va vom vota in continuare la urmatoarele alegeript ca sunteti cel mai corect si cel mai cintit om.Va rog foarte mult daca puteti sa.ma ajutati si pe mine.

 

 

 

38 Comments to "E-mailul si numarul de telefon pentru a-l contacta pe Gigi Becali"

  1. November 30, 2011 - 4:29 pm | Permalink

    Domnlu Gigi am nevoie urgen de ajutorul dumneavoastra,daca nu platit rata la banca ne da banca afara din casa in mijlocul ierni,va rog din suflet sa ne ajutati,va multumesc pt intelegere.

  2. December 9, 2011 - 7:09 pm | Permalink

    magnificent issues altogether, you simply gained a brand new reader. What could you recommend about your put up that you simply made some days ago? Any positive?

  3. canda petru's Gravatar canda petru
    May 28, 2012 - 12:27 pm | Permalink

    buna ziua numele meu este canda petru si sunt o persoana cu handicap asi dori sa aflu nr de telefon sau adresa de mail pt a solicita ajutorul dl becali pt am-mi schimba genunchiul la proteza va multumesc anticipat nr meu de tel 0766551550 pitcanda@yahoo.com

  4. Aurelia Gradinaru's Gravatar Aurelia Gradinaru
    June 12, 2012 - 9:26 am | Permalink

    Ma numesc Aurelia si am nevoie urgenta de ajutor.

  5. ioanci elena's Gravatar ioanci elena
    June 19, 2012 - 6:16 pm | Permalink

    va rog sa ma ajutati,am un credit la banca de 800 de dolari, banca a trimis dosarul la executor,nu mai pot plati ,va ror ajutati-ma ma puteti gasi la nr 0721961037 va multumesc

  6. June 25, 2012 - 12:52 pm | Permalink

    Ma intereseaza un imprumut de 3.000.000 euro .
    Intr-o perioada de 5 ani veti primi inapoi 4.500.000 euro , constant .
    Acest imprumut este pentru afaceri tari .

  7. arsoi mihail cristian's Gravatar arsoi mihail cristian
    July 9, 2012 - 11:43 am | Permalink

    buna ziua.am nevoie de 200 de euro deoarece mami are nevoie de o operatie de colon.venitul nostru este de 1200 de lei iar jumate se duc pe datorii.numarul meu de telefon este 0730504623.va multumesc!

  8. David Laura-Emanuela's Gravatar David Laura-Emanuela
    July 10, 2012 - 10:11 am | Permalink

    Stimată doamnă/ domnule,

    Vă salut cu deosebit respect.

    Aşa cum am trecut şi în atașament, sunt Laura David şi vă scriu în scopul strângerii de ajutor material sau financiar pentru tabăra de copii.

    Aș dori tare mult dacă puteți să îmi dați o adresă de e-mail la care vă pot atașa poze care demonstrează și explică foarte bine situația copiilor.

    Consider că scopul acestei tabere este unul nobil, şi tocmai de aceea îndrăznesc să înaintez această cerere către dumneavoastră.

    Atașez acestui e-mail poze cu copilașii, dar și cu noi, liderii, din tabăra trecută. Dumnezeu a fost bun și ne-a ajutat, și am avut un timp minunat împreună.

    Anul acesta, tabăra începe pe data de:
    29 iulie – 1 august pentru copilași de până la 11 ani (30 de copii)
    1 august – 4 august pentru adolescenți cu vârsta de peste 11 ani (25)
    I-am despărțit în două ture deoarece, raportându-ne la anii trecuți, foarte greu găseam activități care să împace ambele categorii mari de vârste.

    Ceea ce avem mare nevoie, alături de nevoile financiare, cuprinde în principiu nevoia de alimente:
    - MASĂ dimineață, prânz și seară pentru o tură / zi :
    ~40 pâini / zi
    ~ legume / 2 tabere: 1 sac cartofi, 20 kg ceapă, 5 kg orez, 20 kg morcov, 10 kg fasole verde, 5 kg salam, 15 kg carne de pui, 10 kg carne de porc, 4 kg cârnați semiafumați, 5 kg cașcaval, 60 de ouă, 5 kg măsline.
    ~ fructe/ 2 tabere: 20 pepeni, 10 kg piersici, 10 kg mere.
    ~ gustare : o găleată finetti, 10 kg biscuiți cu cremă.
    De asemenea, la plecarea din tabără, ar fi frumos ca fiecare copil să plece cu un cadou care să cuprindă rechizite pentru noul an școlar, dar nici produsele de igienă nu le-ar strica.

    Oricare din nevoile de mai sus pe care le puteți acoperi, ar fi de un real ajutor.

    De asemenea, orice reclamă, fotografie, filmuleț, aveți nevoie, fără nici o problemă, vă putem pune la dispoziție fotografii, cât și de asemenea, dorim vă lansăm o călduroasă invitație în tabără, atât la activitățile de studiu cu copiii, cât și la jocuri.

    Veți vedea cum copilăria nu cunoaște granițe.
    Un cadou care naște zâmbetul unui copil înseamnă, cu adevărat, un pas înainte.

    În speranța unor vești bune pentru acești copii,

    Laura David

    str. Mihai Viteazul nr.69, Brașov, tel. 0749188738.

  9. August 11, 2012 - 3:26 pm | Permalink

    buna ziua ma numesc rosca crina si sunt din localitatea santa mare jud botosani am apelat la acest site deoarece am nevoie de 200 euro pentru ami putea plati scoala o postliceala din acelasi judet va rog sa ma ajutati nr de tel 0231623451

  10. August 17, 2012 - 2:46 pm | Permalink

    buna ziua va contactez din disperare ca am mare nevoie de ajutor pentru mama mea ma poti ajuta si pe mine cu 1000$ sa o tratez pentru ca sufera de o boala a oaselor numita poliartrita reumatoida si tratamentul costa aproape 950$ pot demonstra cu acte boala mamei mele suntem cetateni romani si suntem foarte saraci astept raspunsul tau si daca esti de acord sa ne ajuti iti trimit pe fax toate actele mamei si analizele medicale cu stima cristian

  11. CORINA's Gravatar CORINA
    August 17, 2012 - 8:55 pm | Permalink

    ma numesc Corina si va rog din suflet, sa-mi imprumutati 500.000 lei, vi-i inapoiez, numai ca nu am de unde sa-i imprumut urgent; Sunt intr-o mare incurcatura, si mi-i frica ca pierd tot, va rog din suflet nu ma lasati, va rog ajutati-ma sa iau legatura cu d-nul Becali, este ultima mea speranta; si poate bunul D-zeu ma poate ajuta sa citeasca acest mesaj;
    Sunt economista, am 44 de ani, casatorita,am 2 copii, muncesc 24 din 24 de ore, in toate domeniile, am si servici, sunt si contabil autorizat, am mai multe firme,pe care le tin evidenta in timpul liber, am si un IMM, in care am cautat si caut sa dezvolt activitatea si nu sa o desfiintez, avem si utilaje agricole,iar sotul munceste in afara orelor de servici, la tara, am muncit intotdeauna, si muncim, nu ne este frica de asta, dar cu toate astea, sunt plina de datorii, nu mai pot dormi noaptea, trebuie sa achit urgent aceasta suma, altfel voi avea probleme mari; nu vreau sa pirrd nimic din munca mea, nu vreau sa-mi pierd familia, nu am crezut vreodata ca muncind, voi putea ajunge la faliment;am ajutat intotdeauna pe cei care aveau nevoi, cu drag si din toata inima,mi se umplea inima cand ii vedeam ca se bucura, uneori imprumutam si dam la cei ce nu aveau,si daca ma ajuta bunul D-zeu, voi ajuta si mai departe; iar acum am ajuns la pamant, intotdeauna mi-a fost ciuda pe cei puturosi, dar se vede ca ma bate D-zeu, ca i-am judecat;
    In 2005 am avut si un infarct (stress si oboseala0 si cu toate astea nu am renuntat la nimic, din contra am invins si poate voi invinge si de aceasta data;
    va rog inca o data, sa ajunga acest mesaj la d-nul Becali; Va rog nu ma lasati;
    Nu mint,nu cersesc, vi-i restitui inapoi,intr-o perioada pe care dv. o puteti stabili. si daca reusesc dau si dobanda, pentru ca stiu ca ajutati pe cei in necaz, de asta va ajuta bunul D-zeu.
    Sau poate stiti pe cineva care ar putea sa-mi dea o mana sa ma ridic la suprafata.
    Imi iubesc familia si meseria, nu vreau sa-i pierd, credeti-ma ca ma doare sufletul,
    cand scriu aceste randuri cu disperare.
    cu stima si respect Corina
    cori_chis@yahoo.com buna seara,

  12. August 20, 2012 - 8:06 pm | Permalink

    Buna seara,domnule Gigi Becali!Iertati-ma ca va deranjez,dar as vrea sa va spun de ce am hotarat sa va scriu acest mesaj tocmai dvs.Ma numesc Lenuta si sunt fata cea mica a familiei.Vazand conditiile in care traim m-am decis sa apelez la ajutorul dvs.Tatal meu nu prea aduce venituri in casa,mama este bolnava cu inima,si sora mea este la liceu.Ne castigam painea din greu.Am primit acest calculator de la un unchi,fiind rasplatita cu acest cadou datorita rugaciunilor mele adresate lui Dumnezeu.Am dori sa ne renovam casa,sa avem o suma de bani cu care sa ne putem constri traiul.Incepe scoala ne trebuie bani de culegeri,trebuie sa ne luam haine,rechizite si nu avem cu ce.De aceea domnul Gigi Becali va rog sa va ganditi la rugamintea mea si sa ne contactati pentru a afla si noi un raspun.Va rog din tot sufletul sa ma contactati pe adresa de email larisamironescu@yahoo.com.Va multumesc!Cu respect Lenuta Mironescu.

  13. August 20, 2012 - 8:08 pm | Permalink

    Numarul de telefon este 0741476413.

  14. cotelin aurelia's Gravatar cotelin aurelia
    August 25, 2012 - 8:37 am | Permalink

    sunt o mamica cu probleme grave in slatina am un baietel in varsta de 4 luni care nu vede si am nevoie urgent de ajutorul dumneavoastra trebuie sa l operez urgent am nevoie de suma de 400 euro eu nu am acesti bani si nici nu pot sa fac rost de ei de aceia apelez la dumneavoastra . VA ROG SA MA CONTACTATI

  15. ciobanu sandu's Gravatar ciobanu sandu
    September 3, 2012 - 10:23 am | Permalink

    Buna ziua … Ma numesc Ciobanu Sandu
    am 23 de ani sunt din municipiul pascani jud iasi
    vin si eu cu o rugaminte la adresa Dl George Becali cu speranta ca voi fi ajutat in problema pe care o am ….
    La varsta de 3 ani am fost internat in spital din cauza unei afectiuni la o ureche ..de atunci zi de zi ma simteam tot mai rau si nu stiiam de ce pana la un moment dat cand s-au hotarat parintii mei sa mearga peste tot cu mine sa ma controleze sa vada ce afectiune am de ma simt tot mai rau ….
    au umblat cu mine aproximativ 5 ani prin spitale pentru ca doctorii nu imi dadeau de capat ce afectiune am .acuzam dureri de cap si greata senzatii de voma si somnolenta tot timpul nici la scoala nu ma puteam concentra datorita durerii imense de cap si de ochi pe care o aveam
    …pe la varsta de 9 ani am fost descoperit cu hepatita .c dupa aproximativ un an mi-au pus diagnostic sinuzita frontala …si mi-au dat tratament pentru aceste afectiuni dar eu ma simteam la fel de rau starea mea tot se agrava …la varsta de 11 ani am plecat cu parintii la spitalul Sfantu spiridon boli infectioase iasi si acolo au primit parintii mei vestea cea proasta ca eu sunt seropozitiv infectat de spitalul din pascani in ani in care am fost internat pentru o simpla durere la o ureche dupa cum am mai mentionat mai sus …
    tot atunci in anul 2000 slabisem in doua sptamani de la 45 kg pana la 27 de kg …in fine am stat 6 luni in spital am inceput sa ma repun pe picioare dupa care m-am intors acasa …
    in acel timp parintii mei nu se inteleageau bine ..pentru ca tatal meu a fost betiv si tot timpul eram terorizati de el …eu si ce-i doi frati ai mei , in acelasi timp am avut un frate care facea seralul sa ajunga preot dar o nenorocire sa intamplat cand ne era mai greu ..datorita scandalurilor pe care le facea tatal meu mai tot timpul fiind sub influenta alcoolului spargea geamuri si usi prin casa si distrugea tot fratele meu cel mai mare s-a hotarat sa plece la pescuit cu niste prieteni numai sa nu mai vada acest scandal zi de zi , iar in acea zi dupa vreo 5 ore ne-a sunat un prieten cu care plecase si la declarat mort …innecat ..
    de atunci numai rau ne-a mers in special mie pentr-u ca din 2000 pana in momentul de fata si cat voi mai trai va trebui sa respect o anumita medicatie prescrisa de medicul care ma are in supraveghere si pe care o primesc lunar de la spitalul de care apartin dar problema este ca nu primesc tot tratamentul de care am nevoie datorita faptului ca sunt foarte scumpe …precizez ca spitalul nu imi da tot tratamentu de care am nevoie si de aceea ma lupt in fiiecare luna sa imi procur restul medicatiei
    pentru aceasta imi trebuie aproximativ 1000 de euro lunar pe care va dati seama ca nu am de unde sa ii procur …medicamentele sunt…kivexa ,norvir 100mg,prezista 300mg de aceea ma adresez domnului George Becali cu speranta ca ma poate ajuta in vreun fel …..
    Va multumesc
    Ciobanu Sandu
    loc pascani jud iasi : nr tel 0771017737
    adresa de email:alexutzu17_2007@yahoo.com

  16. September 3, 2012 - 6:19 pm | Permalink

    Buna ziua,as dori sa iao legatura cu dl gigi becali pentru nister nevoi personale va rog frumos

  17. claudia's Gravatar claudia
    September 6, 2012 - 10:14 am | Permalink

    Buna ziua a-si dori sa il rog din tot sufletul meu pe domnul Gigi Becali sa ma ajute si pe mine cu 1500 de euro am niste probleme pe care nu am bani sa le rezolv va zic mai mule la telefon 0721191388 va rog ajutati-ma

  18. Victor Andrei's Gravatar Victor Andrei
    September 9, 2012 - 5:02 pm | Permalink

    Buna ziua , as dori daca se poate sa pot vorbi si eu cu Domnul Becali la telefon macar 2 minute ( 0757967267 ), stiu ca cer mult dar pentru mine inseamna enorm. Daca ar putea sa ma ajute cu 500 de euro , am facut un imprumutsi nu am stiut in ce ma bag iar pana am realizat deja este prea tarziu si nu mai am pur si simplu cum sa fac rost de bani pana luna viitoare, cand executorul va veni sa ne dea pe toti afara din casa. Va rog din suflet Domnul Becali daca ma puteti ajuta , va multumesc din suflet, multa sanatate va doresc si sa fiti la fel de bun cu lumea cum ati fost si pana acum

  19. Alina's Gravatar Alina
    September 11, 2012 - 3:12 pm | Permalink

    Domnule Becali, mi-am propus în nenumărate rânduri să iau legătura cu dumneavoastră, dar, din diverse motive, am amânat momentul.
    Îmi doresc să VĂ FELICIT DIN TOT SUFLETUL pentru modul în care propovăduiți credința ortodoxă, ajutat fiind de un har cu totul aparte pe care îl conțin cuvintele dumneavoastra. În ultimul timp, v-am urmărit mai des decât de obicei și cu mai mult interes, în intervențiile dumneavoastră de la televizor, și, de fiecare dată, am fost impresionată de stilul în care transmiteți învățăturile creștine. NU dumneavoastră vorbiți, ci Dumnezeu vorbește prin dumneavoastră, fiind de partea acelora care Îl iubesc pe Dumnezeu și combătându-i cu argumente solide pe cei care sunt împotriva Sa.
    Am fost impresionată indeosebi azi în dialogul pe care l-ați purtat cu invitații emisiunii de la RTV, în legătură cu eliminarea anumitor pasaje din cărțile sfinte, care sunt considerate traumatizante pentru copii. I-am simțit atât de mici și de neștiutori pe toți acei invitați – oameni cu studii înalte, cu pregătire în domeniul mai larg al educației, dar pe care dumneavoastră i-ați băgat în buzunar, prin pertinența argumentelor cu care ați venit în apărarea credinței creștine. Simțeam, ascultându-vă, că prin dumneavoastră vorbea însuși Dumnezeu, care, prin puterea Sa, îi făcea pe acei oameni să se simtă rușinați, striviți fiind de puterea cuvintelor dumneavoastră.
    Mă întreb, oare, când vor realiza oamenii că Dumnezeu este Calea și că nimic nu se întâmplă decât prin El și cu voia Lui, și că doar Lui trebuie să îi cerem ajutorul.
    Ce păcat că în Educație, în Consiliere sau în alte domenii culturale, care lucrează cu omul, nu există persoane credincioase, care să fi înțeles, cu adevărat, rostul acestei vieți, și care, apoi, să fie capabile să le transmită celor cu care interacționează informația din prisma învățăturii creștine.
    Atât de săracă spiritual mi s-a părut acea doamnă psiholog, care tot vorbea de adaptarea programelor școlare la vârsta copiilor și că ea nu a știut ce să îi zică acelui elev care a venit la ea, cerându-i ajutorul, cerându-vă dumneavoastră soluții, ca fariseii care Îl ispitesc pe Iisus.
    Cât de mult păcătuiesc oamenii, în mândria lor, crezându-se capabili să rezolve totul fără ajutorul lui Dumnezeu și cât de neputincioși suntem, preferând să Îl îndepărtăm pe Dumnezeu de noi.
    Vă mulțumesc, domnule Becali, eu în numele tuturor acelora care au nevoie să existe oameni ca dumneavoastră, care, fără ipocrizie, au curajul să Îl mărturisească pe Dumnezeu!

  20. Marisescu Samuel's Gravatar Marisescu Samuel
    September 13, 2012 - 7:46 pm | Permalink

    Domnule Becali! Am 19 ani. Am plecat de 3 luni din tara. Sunt in Spania! Nu am delucru . Numai eu stiu ce am tras in 3 luni de zile..! mancare putina. bani nu mai am.! Am dormit prin parcuri..! Tata-l meu e mort de 6 ani. Mama inca traieste si are 60 de ani cu o pensie de 300 lei.. Eu vreau sa merg in tara.. Nu imi trebuie mai mult de 100 de euro .. Atat e drumul pana acasa! Multa fericire domnule Becali si fericire! 0742182905

  21. Visegan Cosmin's Gravatar Visegan Cosmin
    September 24, 2012 - 12:31 pm | Permalink

    Buna , sunt un baiat in varsta de 18 ani dizabil de la varsta de 2 ani.Sincer sa va spun nustiu cum sa incep…
    Acum sunt la liceu in clasa 11, am fost nevoit sa ma mut cu familia de la sat la oras in chirie pentru a putea frecventa scoala,
    nu suntem o familie foarte inzestrata din punct de vedere financiar si ne descurcam destul de greu. Noi reusim sa supravietuim din pensia mea de handicap care este
    da 300 de lei, plus salariul de ingrijitor personal al mamei care este de aproape 500 de lei, chiria nu este avantajoasa datorita conditiilor de care aveam nevoie, iar tata
    fiind muncitor necalificat lucra pe unde poate.Intr-un final nu aceasta este problema, problema este deplasarea de acasa pana la liceu, eu trebuind sa depind de mama sau tata,
    in plus iernile care sunt acum imi fac deplasarea imposibila.Anul trecut am fost nevoit sa intrerup cursurile timp de trei saptamani datorita zapezii, pentru mine este mult find dornic de a invata si de a nu pierde.In final as dori sa va cer ajutorul cu un fotoliu rulant electric pentru exterior putand face fata obstacolelor, personal m-am interesat la diferite firme care se ocupa cu asa ceva dar costul acestora este foarte ridicat si nu mil pot permite.Daca m-ati putea ajuta as foarte recunoscator si dator pe viata. Va multumesc si astept un raspuns.

    Cu stima, Visegan Cosmin
    Telefon:0729297991

  22. October 3, 2012 - 5:14 pm | Permalink

    Buna ziua,
    Eu nu va cer bani pt ca ar fi penibil dar va rog daca tot sunteti in parlament sa le dati cateva picioare peste cap la cei care ne conduc tara…poate asa le vine minte inapoi din vacanta…eu sunt din Toplita Jud.Harghita si pot sa spun ca suntem un municipiu(in opinea mea un sat uitat de lume din pacate)de care a uitat toata lumea,pana acum aprox 8 luini am lucrat la oradea dar din motive personal am decis sa ma mut la toplita alaturi de familia mea si viitorul sot,incerc sa imi gasesc un loc de munca dar din pacate nu exista asa ceva aici.Poate cineva va citi ce ma chinui eu sa scriu aici si va trage un semanl de alarama .Acuma nu imi ramane decat sa plec inapoi la oradea si pt asta am nevoie de un credit in banca,foarte serios vorbesc pt ca alta posibilitate nu vad pt a putea pleca de aici.
    Multumesc,

  23. ghheorghe lacramioara's Gravatar ghheorghe lacramioara
    October 5, 2012 - 2:12 pm | Permalink

    Ma numesc Gheorghe Lacramioara, sunt din Bucuresti si am 3 copii cu varsta cuprinsa intre: 1 anisor si jumatate, 6 ani si, respectiv 8 ani.Va rog sa ma ajutati ca sunt in pragul disperarii. Sotul meu in varsta de 31 de ani este grav bolnav, are fibroza pulmonara. Este o boala care iti usuca plamanii si este in stare avansata. El respira doar cu oxigen la domiciliu.

    Doctorii ne-au spus ca singura solutie de a scapa este transplantul de plamani care se face in Viena si costa 120 de mii de euro. Mentionez ca eu sunt singura salariata in casa, cu un venit de 800 ron pe luna si alocatiile copiilor. Din cauza neajunsurilor a trebuit sa incep serviciul si sa il las pe cel mic de o luna si jumatate acasa. Eu am salariu net de 800 ron si alocatiile copiilor.

    AJUTATI-MA! Ma puteti contacta la nr de tel 0765515403 sau mail gheorghelacra@yahoo.com. VA MULTUMESC!

    NR DE CONT ESTE RO86RNCB0318057725620001

    Va rog din suflet oameni cu suflet si cu mila sa ma ajutati cu ce si cu cat puteti.

  24. October 14, 2012 - 11:34 am | Permalink

    Buna ziua, ma numesc Martin Vasile Mircea am 17 ani, 1,82 m. inaltime, am o resistenta fizica foarte mare, sunt din judetul Alba-Iulia si sunt cel mai maree fan al Stelei, am un vis de cand eram mic sa devin fotbalist pentruca imi place fff mult fotbalul, si de aceea vreau sa devin fotbalist si nu stiu cum, si vreau sa ajung la echipa Steaua de aceea va cer ajutorul, daca as ajunge sa joc la Steaua o sa dau totul pe teren chiar si sufletul pana la ultimul minut, fotbalul este viata mea si imi doresc din suflet sa devin fotbalist, va rog din suflet daca ma puteti ajuta contactatima la adresa de mail : LONELY_B0Y95@YAHOO.COM va rog din suflet sa ma ajutati, va promit ca nu o sa regretati.

  25. ion ianole's Gravatar ion ianole
    October 14, 2012 - 8:55 pm | Permalink

    am spatiu si doresc sa deschid o mica afacere insa nu am bani necesari de investitie….credeti ca ma puteti ajuta?va rog

  26. Anonymous's Gravatar Anonymous
    October 15, 2012 - 7:38 pm | Permalink

    Ma numesc Mariana Ciobanu sunt din Bacau Sunt de profesie contabil.Datorita faptului ca domnul Becali a investit in lucruri trainice (religie,cultura ,sport)doresc sa-i propun sa faca o investitie in cariera artistica a unei tinere care este absolvetna a Academiei de Studii Muzicale Bucuresti-este soprana-si ca oricare artist tanar nu poate patrunde singura pe scenele bune fara un sponsor.In ziua de astazi nu este suficient sa ai doar talent.Daca domnul Becali este interesat de o investitie in muzica clasica ,va fi nominalizat pe albume si pe afisele sopranei ca sponsor al ei.Mai multe detalii pot sa dau in cazul in care acest mesaj este citit chiar de domnul Becali si imi va da un semn ca este interesat.
    Va multumesc anticipat.
    Cu respect,Mariana Ciobanu-Bacau
    tel 0745619009
    e-mai ciobanu_mary@yahoo.com

  27. Marian's Gravatar Marian
    October 16, 2012 - 2:53 pm | Permalink

    Buna ziua, domnul George Becali, ma numesc Marian, nascut in 1961, casatorit cu 2 copii, suntem toata familia admiratori cu credinta ai dumneavoastra. Va scriu in speranta ca imi veti raspunde. Acum 4 ani, ni s’a ars casa in statiunea balneoclimatica Soveja, judetul Vrancea, din vina unor vecini care copii lor s’au jucat cu focul. In acel moment au ars 7 case printre care si casa noastra. Nu aveam asigurare la ea si nu s’a putut salva nimic. Deoarece nu avem bani sa construim alta, ne’am hotarat sa vindem terenul, 1100 mp, intravilan, cu deschidere 14 mp, apa, lumina, telefon, teren drept la intrare in comuna; se poate construi vila. Va scriu acest comentariu sa va cer ajutorul sa’l vand. Va rugam din suflet, stiu ca sunteti foarte ocupat din toate punctele de vedere, mai ales ca acum ati intrat in cel mai istoric partid al tarii, in care va dorim mult succes, sa aveti multe realizari, sa ne raspundeti.Tel:0744119436

  28. October 20, 2012 - 8:42 pm | Permalink

    Buna ziua, ma numesc Martin Vasile Mircea am 17 ani, 1,82 m. inaltime, am o resistenta fizica foarte mare, sunt din judetul Alba-Iulia si sunt cel mai maree fan al Stelei, am un vis de cand eram mic sa devin fotbalist pentruca imi place fff mult fotbalul, si de aceea vreau sa devin fotbalist si nu stiu cum, si vreau sa ajung la echipa Steaua de aceea va cer ajutorul, daca as ajunge sa joc la Steaua o sa dau totul pe teren chiar si sufletul pana la ultimul minut, fotbalul este viata mea si imi doresc din suflet sa devin fotbalist, va rog din suflet daca ma puteti ajuta contactatima la adresa de mail : LONELY_B0Y95@YAHOO.COM va rog din suflet sa ma ajutati, va promit ca nu o sa regretati.

  29. Mihaela's Gravatar Mihaela
    October 23, 2012 - 5:41 pm | Permalink

    Nu suntem siguri daca acest Email va fi citit de d-ul Becali Gigi,dar am fi bucurosi daca destinele noastre ar putea fi schimbate de d-ul Gigi Becali, nu prin a ne da bani gratis sau cadou; ci daca ar fi dispus sa cumpere de la noi un teren de 9600 mp intravilan,intr-un oras turistic,cu foarte multe posibilitati .Zona de munte,cu o asezare magnifica…

  30. TANASE SERGIU CONSTANTIN's Gravatar TANASE SERGIU CONSTANTIN
    October 25, 2012 - 4:19 pm | Permalink

    Numele meu este Sergiu TANASE, sunt din Pitesti (tel.0742103619), scuzati-mi modul de abordare dar consider ca sunteti singura persoana care ma poate ajuta in realizarea unei turbine eoliene care poate sa produca o cantitate de energie electrica de 2 ori mai mare decat o turbina eoliana clasica. Am un dosar la OSIM de 11 luni si pana implineste un an (de la depunere) pot sa depun actele pentru o protectie internationala a inventiei. Doresc o colaborare cu % la inventie (si nu bani cash) pentru a putea plati taxele pentru protectie international in UE, SUA, CHINA, RUSIA, JAPONIA, CANADA. Cu multumiri anticipate, Sergiu Tanase, 0742103619, Pitesti.

  31. YD's Gravatar YD
    October 26, 2012 - 8:04 pm | Permalink

    gigi tati lasa lemnele si pietrele si concentreazate la MINE!!

  32. YD's Gravatar YD
    October 27, 2012 - 11:07 am | Permalink

    NUTU SI SILE SUNT STAPINUL LUMII, DENISA E A MEA, FLORIN SALAM ESTE STAPINUL LAUTARILOR, EU SUNT STAPINUL INELELOR olimpice, IAR EI SUNT FRATII SI INIMA MEA!!
    Salame fratioare azi noapte tu cu mine am avut program cu indienii maia, dansau dementii halucinati pe carbuni incinsi pe muzica de mort sai pis in morti, si cind am auzit am intrat peste ei tu cintai si eu iam invirtit in hora mare ca in ROMAnia pina leam scos matele pe gura, si apoi si apoi ma EU AM APASAT BUTONUL ROSU NUCLEAR pe cind ei dormeau pe ei ziceau ca e pace, stil pearl harbour, lea dat chistoc adica EU fratele tau de ia saturat.
    zdreanta asta de curva mia trimis pe FANICA la somn de mia lasat copii fara mama(stai linistit ca e bine), da nu a stiut curva zdreanta ca EU AM MARE PUTERE si apoi si apoi ma, FLORINE FRATIORUL MEU nu vreau curva sa-mi pateze obrazul(cu ochelari ma uit dupa fete, asta e de la zdreanta) EU I-I DAU pe-asta pina o haleste pe ailalta intelegi, perverse ca pa tg. ocna, din cauza asta ca nu sunteti atenti la texte cum ar fi nu suntem nemuritori si suntem invingatori- pai daca aude fratele NUTU nu se supara cum adica nu suntem nemuritori- BA SUNTEM NEMURITORI SI INVINGATORI, DOAR PE VOI VA MAI AM pentru asta ca sa nu sa mai dea curva la voi AM BAGAT SCUTUL MEU IN FATA VOASTRA, SA AVETI GRIJA de DENISA!!

    YO,YO,YOY AM RUPT UNIVERSUL ASTA IN BUCATI, PT. CA AM MARE VALOARE , cine ma supara MOARE MAAAAAA!!

    VA PUP SI VA IUBESC NOI SUNTEM PUTEREA NOI FACEM LEGEA!!

  33. YD's Gravatar YD
    October 27, 2012 - 11:13 am | Permalink

    daca va mai prind pe la biserici si la popi cu vrajitoarele mortilor lor, VA EXTERMIN IMI BAG PULA IN romania voastra cu tot cu comunitatea europeana si cu vaticanul mortilor vostrii, VA DISTRUG PE TOTI!!

  34. YD's Gravatar YD
    October 27, 2012 - 11:17 am | Permalink

    CU MINE ATI INCURACATO FUTUVA bisericile si caterinca mortilor familiilor voastre, cu cine faceti circ BAGAMIAS PULA IN MORTII VOSTRII de SPURCATI,
    LA CINE SCOATETI LIMBA SI ARATATI CU DEGETUL AMENINTATOR, BAGAMIAS PULA IN PULBEREA VOASTRA PRAF SI PULBERE VA FAC!!

    VA DAU EU VORBIRI IN CODIFICARILE PIZDII VATICANULUI , VA DEZINTEGREZ!!

  35. YD's Gravatar YD
    October 27, 2012 - 7:22 pm | Permalink

    alo zdrentele YO SUNT, pai voi nu stiti ca unde bag EU SCUTUL nu se pune la numar, EI SUNT EU adica suntem pe O, si sistemul MEU E SEPARIME E ALTFEL EU SUNT YAUE pt. voi si pt religiile si scirboseniile si vaticanismul ortodoxismu zlobozului fiert, pe SISTEMUL MEU nu stati in genunchi pe strazi ci in cap, VA IAU PE NEPREGATITE NU STITI CIND VA ARD, BIBLIA MEA E SALAM& CO SI FRATII MEI, nu scirbosenia de biblia pplaiboi a curvei vaticaniste, BAGAMIAS PULA IN inima lor sa le amestec singele scirbos.
    LA MINE E HORA NUCLEARA CU voi doar SUB SCUTUL MEU SE MAI RESPIRA, ADICA FRATII MEI, DOAR EU AM STAT SI STAU FATA IN FATA CU FRATELE MEU YAUE, NIMENI VREODATA NU LA VAZUT, DOAR EU SI IL VA VEDEA CINE STA IN SPATELE MEU SUB SCUT, dativa ca va fut rasa si natia scirboasa in morti!!

  36. YD's Gravatar YD
    October 27, 2012 - 7:53 pm | Permalink

    E ACU ATI POMENIT SMECHERIE SI TALENT DE FERRE, SI MARE VA MAI FOST UIMIREA, PE NOI NE IUBESTE YAUE!!

  37. YD's Gravatar YD
    October 28, 2012 - 7:04 pm | Permalink

    SALAME FRATIOARE vezi ca din liste or sa lipseasca nume sa nu va surprinda, cine sa ocupat cu vrajitoria cum ar fi omida gaina…pula mea, textierii si cei ce v-au regizat videoclipurile, bagabontii care sau folosit de voi nu intra in lot, OR SA FIE SURPRIZE MARI, GIGI DAI IN MORTII LOR DE ZDRENTE CA MI SE RUPE PULA CA MA VEDE CA MA SUGE CA SA LE BAG PULA IN HARPE SI IN SINGE, MERG IN PULA GOALA PE STRADA MI SE RUPE PULA EU SUNT ADAM DIN EDEN,PRAF SI PULBERE IAM FACUT MI SE RUPE PULA DE TOT UNIVERSU YO SUNT NUMBER ONE, DACA NU ATI VRUT SA LE DATI FOC VOI VA DAU EU LA TOTI CE PULA MEA SMECHERIA SE PLATESTE!!

  38. Tiberiu's Gravatar Tiberiu
    November 2, 2012 - 12:17 pm | Permalink

    “Robert leukemia started, then the right inguinal lymph node was found a large area. Finally, the blood counts and bone marrow examination was diagnosed with the disease. Robert is out of a 4 year old daughter, who in turn take care of the mothers of my partner who works nights, and I was in hospital with my son. Currently, we live in a rented room, we do not have their own property. Given the small, max. 20.000 RON worth of property you want to buy, so do not get a loan because of the small value of the property as collateral, own contribution is not .. Financial situation is in jeopardy because of commuting between the place of residence and the hospital, eats up all our money. The little son, the little girl is trying to give everything in the tough times, without feeling that we go through a minimum. All assistance will be happy to accept it no matter how small, because now all of matter. ”

    Robert currently being treated with chemotherapy in the Pediatric Clinic of Szeged. The expected duration of six months of active treatment, but because of the possible side effects it may be prolonged. Maintenance treatment with duration of 2 years of therapy. During this period, as the mother also wrote all the help comes in handy.
    Account number can help “RO44BRDE020SV23624480200″
    Us a little too much to

Comments are closed.